PODSUMOWANIE 2016 ROKU W VICTORII!!

Tradycyjnie już w Roztoczańskim Centrum Konferencyjnym „Perła Tanwi”, w Pisklakach odbyło się podsumowanie 2016 roku.

Część oficjalną rozpoczął przemówieniem Trener Marek Hyz przedstawiając analizę wszystkich spotkań ligowych, Nie mogło oczywiście zabraknąć podziękowań dla wszystkich przybyłych gości, sponsorów oraz władz gminy, bez których nasz klub z pewnością nie funkcjonowałby tak aby być czołowym zespołem klasy okręgowej.

Po tej części głos zabrali kolejno prezes Janusz Kozyra, vice-prezes Wojciech Peć oraz wójt gminy Łukowa Stanisław Kozyra dziękując trenerowi, zawodnikom za zaangażowanie oraz wysiłek włożony w reprezentowanie Victorii a sponsorom za wspieranie naszej drużyny.

Ostatnia część to już tradycyjne wyróżnienie i wręczenie pamiątkowych pucharów dla zawodników. W tym roku zarząd oraz kibice wyróżnili czterech zawodników:

- MATEUSZA STARONIA – najlepszego strzelca zespołu – 13 bramek

- KACPRA BERBECKIEGO – najlepszego bramkarza klasy okręgowej – 6 czystych kont/ 18 wpuszczonych bramek!

- MATEUSZA WRÓBLA- odkrycie rundy jesiennej

- KAROLA MISIARZA- zawodnik wg. kibiców

Zarząd Victorii Łukowa/Chmielek pragnie podziękować wszystkim zawodnikom którzy reprezentują oraz reprezentowali barwy naszego klubu. Sponsorom oraz władzom gminy za wsparcie oby było jeszcze większe w Nowym Roku :) Wszystkim życzymy jeszcze lepszego 2017 roku!